Služby

Poradenství

Dobré a spolehlivé dveře vznikají už u zákazníka.Chceme, aby si zákazník dobře vybral. Každému zájemci o koupi dveří proto rádi odborně a zdarma poradíme. Jsme připraveni odpovědět na každý telefonický či e-mailový dotaz.


Pro správné rozhodnutí nabízíme zájemcům prohlídku a vyzkoušení vzorků ve výstavním foyer v sídle naší společnosti v Sazovicích nebo u našich obchodních zástupců v celé České republice.

Bezplatná návštěva technika (Platí pro region MRB)

Chápeme, že čas našich zákazníků je drahý, a proto jim nabízíme bezplatnou návštěvu technika. Náš odborník nebo námi školený obchodní zástupce přijede v požadovanou dobu k zájemci až domů, kde mu ochotně poradí, poskytne vzorky k nahlédnutí a v případě zájmu nabídne k uzavření smlouvu. Spokojený zákazník tak může ušetřený čas využít podle svého gusta.

Cenová kalkulace

Přání a požadavky našich klientů jsou rozmanité. Rádi klientům vyhotovíme na základě poptávky závaznou cenovou nabídku, obsahující i termín dodání, povrchové dispozice a platební podmínky.

Doprava a montáž

V podstatě každý pracovní den týdne pilně rozvážíme našimi vozy označenými červenobílou značkou BEDEX bezpečnostní, plechové a protipožární dveře po celé České i Slovenské republice. Se stejnou intenzitou v regionu Zlínského kraje provádí naši speciálně vyškolení odborníci montáže dveří u zákazníků.

Záruční a pozáruční servis

Také velmi kvalitní a vysoce spolehlivé výrobky se někdy porouchají. Je samozřejmostí, že v záruční době jsou vzniklé nedostatky okamžitě odstraněny, ať už se na ně záruka vztahuje nebo ne.

Školení prodejců

Každý zájemce o prodej produktů MRB SAZOVICE spol. s r.o. musí po uzavření smlouvy s námi projít odborným školením. Teprve poté je připraven poskytovat kvalitní služby spojené se značkou BEDEX. Našim obchodním zástupcům dále poskytujeme odborné rady a účinnou pomoc. V souladu s vyhláškou jsou smluvní partneři vybavení "Osvědčením", které je opravňuje k montáži a servisůmnámi vyráběných dveří.